Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

„Akcja-segregacja. 2 x więcej, 2 x czyściej.” Relacja Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku

Dnia 15 października 2018 nasze przedszkole zrealizowało Lokalną Kampanię Informacyjną „Akcja-segregacja. 2 x więcej, 2 x czyściej. Dzielne przedszkolaki z Grupy III wyruszyły do miasta z ulotkami informacyjnymi na temat segregacji odpadów. Dzieci rozdawały ulotki mieszkańcom Gizycka. Zadaniem lokalnej kampanii jest promocja segregacji odpadów, zwiększenie ilości odpadów poddawanych segregacji i jak najwyższy poziom poprawności segregowania odpadów, zgodnie z hasłem tegorocznej Akcji Sprzątania Świata ” Akcja – segregacja. 2 x więcej, 2 x czyściej. Kampania została zorganizowana we współpracy z Fundację Nasza Ziemia, FOWJM, Mazurskim Związkiem Międzygminnym ” Gospdarka Odpadami”, Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim Giżycko oraz Nadleśnictwem Giżycko.

Zobacz też:

Aktualności

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej

 • Ogłaszamy Konkurs Plastyczny „Co w śmieciach piszczy?”

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu działania MCEE z Regionu Wielkich Jezior Mazurskich do udziału (…)
  Czytaj dalej