Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

„Z biegiem kropli wody” – Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Uwaga uwaga!

 

Wiosna za oknem a my ogłaszamy kolejny konkurs‼

Razem z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym oraz ze Stacją Badawczą w Mikołajkach organizujemy konkurs plastyczny pt. „Z biegiem kropli wody”, skierowany do uczniów szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenie powiatów: giżyckiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, piskiego, węgorzewskiego, gołdapskiego oraz gm. Świętajno i gm. Rozogi w p. szczycieńskim.

Konkurs polega na wykonaniu i przedstawieniu do oceny rysunku, prezentującego obieg wody w przyrodzie. Technika wykonania pracy jest dowolna, ale wykluczone są formy przestrzenne, a wielkość pracy musi być zbliżona do formatu A3. Termin składania prac mija 19.04.2019 r.

 

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się poniżej.

KARTA ZGŁOSZENIOWA 2019

MPK Krutyń – klauzula zgody i informacyjna – konkurs

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO 2019

Zobacz też:

Aktualności

 • Wynik konkursu Co w śmieciach piszczy?

  Wyniku Konkursu „Co w śmieciach piszczy?” Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy W związku z Pandemią Covid-19 w tym roku nie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród. Wszystkie nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane drogą (…)
  Czytaj dalej

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej