Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Mazurski Park Krajobrazowy i Stacja Hydrobiologiczna w Mikołajkach zapraszają na konkurs

Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni i Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach zapraszają dzieci w wieku 4-11 lat z gmin Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Orzysz, Piecki, Pisz, Ruciane-Nida, Ryn, Świętajno do udziału w konkursie plastycznym pt. PODWODNI MIESZKAŃCY MAZURSKICH JEZIOR . Konkurs polega na wykonaniu i przedstawieniu do oceny rysunku (obrazka), prezentującego organizmy żyjące w wodach jezior mazurskich. Technika – dowolna (wykluczone są formy przestrzenne), wielkość pracy – zbliżona do formatu A3. Każdej pracy należy nadać TYTUŁ. Na odwrocie pracy należy zamieścić IMIĘ i NAZWISKO dziecka, WIEK, NAZWĘ SZKOŁY oraz TYTUŁ pracy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dołączenie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, zawierające zgodę rodzica na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych.

UWAGA!

Prosimy nie przyklejać kart zgłoszeniowych do prac. Należy je przesłać wraz z pracami, w dodatkowej kopercie z dopiskiem „Konkurs plastyczny – zgłoszenia”.
REGULAMIN KONKURSU oraz KARTA ZGŁOSZENIOWA będą również rozesłane droga mailową do szkół podstawowych z naszego regionu.
Na Wasze prace czekamy do 13.04.2018 r (piątek).

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA 2018

Regulamin konkursu plastycznego 2018

 

 

Zobacz też:

Aktualności