Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Ogłaszamy Otwarty Konkurs Fotograficzny „W powietrzu, w wodzie i na lądzie – ptaki Regionu WJM IV”

 

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich wraz z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie oraz Nadleśnictwo Giżycko ogłasza IV edycję konkursu fotograficznego, zorganizowanego z okazji IV Mazurskiej Konferencji Ornitologicznej. Konkurs ma  charakter otwarty i jest skierowany do fotografów amatorów oraz wszystkich uczniów szkół z terenu działania MCEE i ZUOK Spytkowo. Celem konkursu jest wspieranie różnorodności oraz promowanie życia w zgodzie z przyrodą i ochroną środowiska. Tematyka dotyczy ptaków żyjących w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich. Zdjęcia mogą przedstawiać ptaki z różnych środowisk, lecz muszą być wykonane w Regionie WJM. Do konkursu można zgłaszać  fotografie wykonane w okresie od maja 2016 do marca 2019 r. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 zdjęcia w formie cyfrowej. Termin składania prac mija 22 marca 2019 r.

 

Ponadto Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, ZUOK Spytkowo oraz Nadleśnictwo Giżycko serdecznie zapraszają na IV Mazurską Konferencję Ornitologiczną Spytkowo 2019, która odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. (sobota) w sali edukacyjnej ZUOK Spytkowo. Podczas konferencji odbędzie się podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród w IV konkursie fotograficznym dla szkół pod hasłem „W powietrzu, w wodzie i na lądzie –ptaki Regionu WJM”.

 

W załącznikach przedstawiamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia.

 

regulamin-FOTO-2019-ptaki-ZUOK

KARTA-ZGŁOSZENIA-w-konkursie

Zobacz też:

Aktualności

 • Wynik konkursu Co w śmieciach piszczy?

  Wyniku Konkursu „Co w śmieciach piszczy?” Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy W związku z Pandemią Covid-19 w tym roku nie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród. Wszystkie nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane drogą (…)
  Czytaj dalej

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej