Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Ogłaszamy Otwarty Konkurs Fotograficzny „W powietrzu, w wodzie i na lądzie – ptaki Regionu WJM V”

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich wraz z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie ogłaszają V edycję konkursu fotograficznego, zorganizowanego z okazji IV Mazurskiej Konferencji Ornitologicznej. Konkurs ma  charakter otwarty i jest skierowany do fotografów amatorów oraz wszystkich uczniów szkół z terenu działania MCEE i ZUOK Spytkowo. Celem konkursu jest wspieranie różnorodności oraz promowanie życia w zgodzie z przyrodą i ochroną środowiska. Tematyka dotyczy ptaków żyjących w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich. Zdjęcia mogą przedstawiać ptaki z różnych środowisk, lecz muszą być wykonane w Regionie WJM. Do konkursu można zgłaszać  fotografie wykonane w okresie od maja 2016 do marca 2020 r. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 zdjęcia w formie cyfrowej. Termin składania prac mija 24 marca 2020 r

Ponadto Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich wraz z ZUOK Spytkowo serdecznie zapraszają na V Mazurską Konferencję Ornitologiczną Spytkowo 2020, która odbędzie się 18 kwietnia 2019 r. (sobota) w sali edukacyjnej ZUOK Spytkowo. Podczas konferencji odbędzie się podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród w V konkursie fotograficznym dla szkół pod hasłem „W powietrzu, w wodzie i na lądzie –ptaki Regionu WJM”.

 

W załącznikach przedstawiamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia:

KARTA-ZGŁOSZENIA-w-konkursie 2020

regulamin-FOTO-2020-ptaki-ZUOK[4182]

 

 

 

 

 

Zobacz też:

Aktualności

 • Wynik konkursu Co w śmieciach piszczy?

  Wyniku Konkursu „Co w śmieciach piszczy?” Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy W związku z Pandemią Covid-19 w tym roku nie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród. Wszystkie nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane drogą (…)
  Czytaj dalej

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej