Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Wyniki Konkursu Fotograficznego „W powietrzu, w wodzie i na lądzie –ptaki Regionu WJM”

Bardzo miło nam ogłosić, iż laureatami IV edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej

w Giżycku wraz z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie oraz z Nadleśnictwem Giżycko zostali: 

Kategoria: dorośli:

I miejsce: Jan Olchówka – „Umizgi”

II miejsce: Beata Ułanowicz – „Biała Dama”

III miejsce: Anna Trochimiuk – „Tancerze Wiosny”

Wyróżnienie: Grzegorz Ławrynowicz – „Orzechówka” 

 

 

Kategoria: dzieci i młodzież do lat 18-nastu:

I miejsce: Wiktor Szydłowski – „Obrażona sikorka”

II miejsce: Magdalena Błażewicz – „W kolorach miłości”

III miejsce: Wiktoria Puka – „Zakochani”

 

Serdecznie gratulujemy laureatom, a wszystkim osobom biorącym udział bardzo dziękujemy za nadesłanie niezwykłych zdjęć – decyzja wyboru tych najlepszych nie była łatwa! Jednocześnie chcemy jeszcze raz zaprosić Państwa na IV Mazurską Konferencję Ornitologiczną Spytkowo 2019, która odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. (sobota) w sali edukacyjnej ZUOK Spytkowo, podczas której będzie miało miejsce również podsumowanie konkursu i uroczyste wręczenie nagród w IV konkursie fotograficznym.

Zobacz też:

Aktualności

 • Wynik konkursu Co w śmieciach piszczy?

  Wyniku Konkursu „Co w śmieciach piszczy?” Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy W związku z Pandemią Covid-19 w tym roku nie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród. Wszystkie nagrody dla laureatów konkursu zostaną przesłane drogą (…)
  Czytaj dalej

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej