Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Wytyczne do wykonania zadania indywidualnego w XV edycji Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich „Wielkie Jeziora Mazurskie”

Temat zadania: „Mazurski komiks”

 1. Zadanie wykonuje indywidualnie każdy uczeń, który został zakwalifikowany do II etapu Olimpiady. Brak wykonanego zadania dyskwalifikuje ucznia z dalszego udziału w konkursie.
 2. W wykonaniu zadania mogą pomagać uczniowi członkowie jego rodziny.
 3. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie komiksu na temat Mazur. Objętość pracy nie powinna przekroczyć strony A4.
 4. Komiks powinien zawierać opis mazurskiej przyrody oraz flory i fauny charakterystycznej dla Regionu Wielkich Jezior Mazurskich – ulubione miejsce, zwierzę i roślinę uczestnika. Pozostała część pracy pozostawiana jest fantazji literackiej uczestnika.
 5. Praca musi zawierać rysunki wykonane samodzielnie lub dowolną techniką lub zdjęcia wykonane przez ucznia. Praca może być wykonana odręcznie jak również
  z wykorzystaniem technik komputerowych. Oceniana będzie całość pracy.
 6. Prace należy podpisać.
 7. Termin wykonania zadania przez ucznia: 19 października – 13 listopada 2018 r.
 8. Nieprzekraczalny termin składania (przesłania) prac mija 13 listopada 2018 r. Pracę należy przesyłać skanem, w formie jpg na pocztę elektroniczną Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku: fundacja@jeziora.com.pl (temat maila: MAZURSKI KOMIKS)

Zobacz też:

Aktualności

 • Posezonowe sprzątanie Mazur

  Wspólnie z LOT Mazury zapraszamy na Posezonowe sprzątanie Mazur. Już 24 października wielkie sprzątanie. Oferujemy: wspólne sprzątanie miłą atmosferę ognisko na zakończenie Gwarantujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy dla naszego wspólnego dobra Zapraszamy (…)
  Czytaj dalej

 • 27 Akcja Sprzątania Świata

  Już za niecałe trzy tygodnie coroczna 27 Akcja Sprzątania Świata Wiemy, że nie każda szkoła i nie każdy zdecyduje się wziąć w niej udział. Jednak jak co roku postaramy się wspomóc szkoły biorące (…)
  Czytaj dalej

 • Warsztaty Ochrona Środowiska z Minecraftem

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu Miasta Giżycko do udziału w Warsztatach z eko-programowania. Warsztaty Ochrona (…)
  Czytaj dalej

 • Ogłaszamy Konkurs Plastyczny „Co w śmieciach piszczy?”

  Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież z różnych etapów edukacji z terenu działania MCEE z Regionu Wielkich Jezior Mazurskich do udziału (…)
  Czytaj dalej