Przejdź do: Pamiętajmy o jeziorach

Zapraszamy na konferencję naukową pt. „Wielkie Jeziora Mazurskie – szanse i zagrożenia”

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt. „Wielkie Jeziora Mazurskie – szanse i zagrożenia”, która odbędzie się w piątek 15 grudnia 2017 r. o 9.30 w Hotelu „Europa”, ul. Wojska Polskiego 37 w Giżycku. Prosimy o przybycie o godz. 9.00 w celu rejestracji.

Konferencja będzie poświęcona analizie aktualnego stanu jezior, możliwościom ochrony wód, zmianom klimatu, a także szansom, zagrożeniom oraz perspektywom rozwoju regionu Wielkich Jezior Mazurskich.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli władz regionu, burmistrzów, wójtów, starostów, pracowników odpowiedzialnych w zakresie ochrony środowiska, radnych, przedstawicieli instytucji regionalnych i lokalnych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, studentów oraz wszystkie inne osoby zainteresowane.

Wypełnioną kartę należy przesłać faksem (87 428 04 91) lub mailem (fundacja@jeziora.com.pl) do Fundacji w terminie do końca dnia 12 grudnia br.

Konferencja odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, a także dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu Wydział Nauk Społecznych w Giżycku.

Zobacz też:

Aktualności

 • Kolejne pieniądze na inwestycje w Wydminach

  W słoneczny wtorek , 9 stycznia,  w Urzędzie Gminy w Wydminach odbyła się uroczystość podpisania umowy pomiędzy Gminą Wydminy – reprezentowaną przez Wójta Gminy Pana Radosława Króla  a Zarządem  Województwa Warmińsko – Mazurskiego (…)
  Czytaj dalej

 • Życzenia na Nowy Rok 2018…

  Drodzy Państwo,   Już za chwilę powitamy Nowy  Rok.  Z tej okazji Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich życzy w nadchodzącym 2018 roku mnóstwo pozytywnej energii,  zdrowia i wielu cudownych, wspólnych chwil z najbliższymi. (…)
  Czytaj dalej

 • Inwestuj w siebie i ochronę środowiska

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ma już 25 lat doświadczenia na finansowym rynku ochrony środowiska. Dziś otrzymaliśmy następującą informację: Jeżeli potrzebują Państwo funduszy na: budowę oczyszczalni ścieków, kanalizacji sanitarnej, (…)
  Czytaj dalej

 • 22 grudnia br. (piątek) siedziba Naszej Fundacji będzie nieczynna…

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w dniu jutrzejszym, tj. 22.12.2017r. (piątek) siedziba Naszej Fundacji będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy – jednocześnie, serdecznie zapraszamy w dn. 27.12.2017r. (środa)