Zaczynamy kolejny sezon w Kumaku! Wystawa edukacyjna prezentuje przyrodę Warmii i Mazur, szczególnie świat drobnych zbiorników wodnych. Do oglądania jest jak zwykle masa interesujących stworzeń m.in. pijawki, oczliki, stułbie, ważki i kijanki. Koniecznie musicie je zobaczyć!

W majówkę centrum otwarte będzie w piątek, sobotę i niedzielę. W maju i czerwcu Kumak otwarty w weekendy, w lipcu, sierpniu i wrześniu od czwartku do niedzieli w godz. 11.00-17.00.

Zapraszamy!
Bilety do kupienia na www.kupbilet.pl

Polecamy
#Imprezynaturalnie
Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich